Jmenuju se Veronika Řezáčová. Jsem pyšná máma dračice Julinky, zapálená fotografka dětí a miminek, akční kutilka v domě i na zahradě, věčný snílek, puntičkář a optimista. Miluju léto, špagety Carbonara, mango, spánek a nadevše svou rodinu. ♥

Profesionálnímu focení se věnuju od roku 2017. Fotím hlavně v okolí Nučic na Praze-Západ převážně novorozeňátka, miminka, děti, těhotné a čas od času i rodinky. Moc ráda vás přivítám buď ve svém ateliéru v Nučicích nebo kdekoli v přírodě, kde to máte rádi. I já sama vám můžu vybrat a nabídnou lokaci pro vaše focení, která se k vám bude nejlépe hodit.

Předtím, než se ke mně objednáte, si prosím, přečtete:

moje Obchodní podmínky: https://www.veronikarezacova.cz/?page_id=177

můj Ceník: https://www.veronikarezacova.cz/?page_id=33

a Informace o vámi zvoleném typu focení: https://www.veronikarezacova.cz/?page_id=53

Při prvotním kontaktu se vás budu ptát hlavně na to, kdo, kde a kdy se bude fotit, ale také na to, jací jste, co máte rádi, kde je vám dobře a co vás zajímá, abych vaše focení přizpůsobila přesně pro vás a vy jste se při něm cítili co nejlépe. Nebojte se mi svěřit i s tím, z čeho máte před focením obavy nebo čeho se bojí vaše děti. Čím více toho o vás budu vědět, tím více vám focení ušiju na míru a tím lepší zážitek si z něho odnesete.

Focení má být zábava,… zábava pro vás, pro mě, pro vaše děti. Tak se na něj zkuste těšit! A já se budu moc těšit na vás.