Pomůžu vám naplnit vaše fotoalbum vzpomínkami.

Zachycuji křehkost

Jsem Veronika Řezáčová a profesionálnímu focení se věnuju od roku 2017.

Jsem specialista na focení novorozených miminek. S miminky pracuji s citem a trpělivostí. Svůj klid dokážu při focení přenést na vás i vaše miminko. Poradím si i s těmi, která zrovna nemají svůj den. Na focení mám vždy vyhrazeno dostatek času tak, abychom nafotili vše, co potřebujeme. Pokud se vám nechce cestovat ke mně do ateliéru, ráda vám nafotím přirozené rodinné fotky s miminkem u vás doma. Pokud by vá zajímalo cokoliv dalšího, stačí se ozvat. Ráda vám zodpovím veškeré vaše dotazy.

Fotím ženy, ne modelky.

Moc ráda také zachycuji magické období těhotenství. Ukážu vám, že i v době, kdy vaše postava prochází velkou změnou, můžete na fotkách vypadat překrásně. Čekat miminko je náročné a zároveň neopakovatelné období, na které si každá žena zaslouží mít tu nekrásnější vzpomínku.

Plním vaše alba vzpomínkami

Rodinná focení se mnou bývají plná her a zábavy, tak abyste se uvolnili vy i děti. Fotím krátce před západem slunce, které fotkám dodává tu pravou atmosféru. Vždy mě potěší, když si kromě pěkných obrázků ode mě odnesete i příjemný zážitek na hezky strávené chvíle. Obavy z toho, že vaše děti nebudou spolupracovat, hoďte za hlavu a dovolte vašim dětem být zkrátka dětmi. Zbytek nechejte na mě.

Předtím, než se ke mně objednáte, si prosím, přečtete moje Obchodní podmínky, můj Ceník a Informace o vámi zvoleném typu focení.

Děkuji a budu se na vás moc těšit.

Veronika

Kuhnovi.

Novákovi.

Poršovi.