VÁNOČNÍ FOCENÍ 2023 – INFO

OBLEČENÍ

Inspirujte se prosím volně, nemusíte přijít doslova v tom, co je na obrázcích. Můžete volit tyto barvy – mechově zelená, olivová, cihlová v kombinaci se základní krémovou, zlatou, hnědou, béžovou, klidně černou, pokud jí použijete s mírou. Pokud džíny, tak tmavší v kombinaci s uvedenými barvami a opět neutrálním základem (béžová, krémová). Nedoporučuji nápisy a obrázky, ani křiklavé barvy. Typově volte podobné oblečení pro celou rodinu – příklad: pokud budou mít děti chlupaté zimní svetry a džíny, nehodí se pro maminku plesové šaty a pro taťku oblek.

Moc prosím, před odjezdem na focneí umyjte z vašich dětí tetování, razítka, čmáranice, ze slečen oloupané laky na nehty případně jakékoliv jiné „ozdoby“, které nechcete mít na fotkách. Na fotkách provádím pouze běžné retuše drobných dočasných nedostatků, nikoli věcí, které lze odstranit vodou a mýdlem.

Prosíme přijeďte na focení už v oblečení, ve kterém budete chtít vaše děti vyfotit. Znáte malé děti – postaví si hlavu a bohužel čas, kdy jim budete muset domlouvat a přemlouvat je na převlékání, nás připraví o čas na focení.  Oblečení s vámi jako každý rok moc ráda zkonzultuji předem! Vybíráním variant před samotným focení si krátíte čas samotného focení! V průběhu focení nedoporučuji převlékání!

PŘÍJEZD NA FOCENÍ/ PRŮBĚH FOCENÍ

Než ke mně vyrazíte, mrkněte do navigace, aby vás nepřekvapila žádná objížďka nebo kolona. Bohužel se může stát, že až mi budete volat a ptát se na cestu, telefon vám nezvednu, protože budu fotit rodinku před vámi. Kdyby došlo k nějakému zádrhelu těstě před focením, pište prosím sms na tel. 777 610 242 a já se vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děti před focením zbytečně nestresujte. Snažte se z domova odjíždět s dobrou náladou, bez stresu (alespoň na oko). I během focení zachovávejte klid, pokud něco nepůjde podle představ. Dětem rozhodně během focení nevyhrožujte, zároveň ale ze zkušenosti vím, že děti stresuje i příliš velká euforie a hrané nadšení. Je vždy lepší, když kromě mě s dítětem komunikuje maximálně jeden dospělý, často si ale vystačím i sama. Proto spíše vyčkejte mých pokynů, podle reakce dětí už poznám, jestli bude třeba vaše asistence nebo si poradím sama.

Prosím, řijeďte na čas. Na každou rodinu mám hodinu času včetně příchodu a odchodu. Je to dost času na to, abyste se všichni uvolnili a nafotili jsme to, co potřebujeme. Přesto dodržujte prosím čas, na který jste objednaní a nezvoňte na mě dříve, že se „jen převlečete“, než nafotím rodinu před vámi a podobně. Nemám žádnou čekárnu, kde byste mohli vyčkat, takže i když budete zvonit dříve a já budu ještě fotit rodinu před vámi, budete stejně čakat venku nebo v autě než dofotím a ateliér uvedu do půvoního stavu a připravím na vaše focení. Pokud budu s předchozí rodinkou dříve hotová, vyběhnu si pro vás před dům.

VÝBĚR FOTEK/ PLATBA

Na focení nemusíte nosit hotovost, platba probíhá na účet po focení.

Protože všichni chceme, abyste své fotky měli u sebe co nejdříve, kontrolujte po focení pravidelně svůj email. Na něj vám budu po focení posílat galerii s náhledy k výběru (nejpozději do 3 dnů od focení), který prosím proveďte co nejdříve po obdržení náhledové galerie. Pokud vám do několika dnů od focení vaše galerie nedorazí na vámi uvedený mail, nejdříve prosím zkontrolujte Spam a Hromadné. Pokud ani to nepomůže, pište.

Základní balíček stojí 2100,- a obsahuje 7 fotek v elektronické verzi v barevném provedení + přáníčko ze 2 vámi vybraných fotek (vybrané fotky, ideálně na šířku mi prosím označte do poznámky při výběru, v případě, že žádnou fotku neoznačíte, fotku vybírám já, pokud vyberete fotku na výšku, dojte k nutnému ořezu fotky tak, aby pasovala do přání). Aplikace, ve které budete vybírat fotky, vám sama spočítá cenu a dovoluje vybírat i fotky nad rámec balíčku. Každá další fotka nad rámec balíčku stojí 200,-.

Po vašem výběru vám na email (do 3 dnů od vašeho výběru) zašlu fakturu k uhrazení dle počtu vámi vybraných fotek.

TISK

Tisk NENÍ součásít balíčku, hotové fotky v elektronické verzi vám nicméně budu posílat přes moc chytrý systém, ve kterém budete mít možnost si tisk rovnou zadat sami.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem vám k dispozici.

Už teď se na vás všechny moc těším!

LETOŠNÍ SCÉNA/UKÁZKA/PŘÁNÍČKO: