Pokud si lámete hlavu, co koupit vašemu muži/příteli jako dárek k Vánocům, k narozeninám nebo k výročí, není nic jednoduššího než mu dát sebe. Na fotkách, samozřejmě. Moc ráda se stanu součástí vašeho dárku jako fotografka.

Jak vše probíhá?

Je na vás, jestli se chcete fotit úplně nahá, zahalená jen v krajce nebo ve spodním prádle. Je třeba ale říct, že váš partner vás v rouše Evině zná, nebojte se tedy zvolit odvážnější variantu. Vždy se dají fotky vyfotit tak, aby zakryly vaše nedokonalosti, a přesto zůstalo pro vašeho muže odhaleno přesně to, co má. 

Mám k dispozici květy a okvětní lístky, kterými můžeme zakrýt vše, co nemá být vidět, ale také krajky, záclony, kožešinky a různé druhy látek, do kterých se můžete „odít“. Na hlavu vám mohu nabídnou květové čelenky, na krk perly, pánskou kravatu nebo motýlka, přes oči škrabošku,…

V čem se můžete fotit?

S sebou si ke mně můžete přinést krajkové nebo hladké spodní prádlo různých barev, krajkové/saténové košilky nebo župánky, korzety, volnou knoflíčkovou košili, sáčko nebo svetřík na holé tělo. Fotím většinou naboso.

A co dál s sebou?

Má vás přítel oblíbeného koníčka? Třeba fotbal? Co s sebou přivézt fotbalový míč, šálu jeho oblíbeného klubu, jeho fotbalový dres nebo kopačky a využít to jako stylové rekvizity? Je hasič nebo policista? Co takhle potají přibalit jeho uniformu? 😉Fantazii se meze nekladou. Čím více bude váš dárek osobitý, tím lépe a tím víc bude váš partner překvapený, jakou jste si s jeho vymýšlením dala práci. Pokud si nevíte rady, čím vaše focení ozvláštnit, dejte vědět a určitě něco vymyslíme.

A co líčení?

Líčení zatím v rámci žádného balíčku nenabízím, proto si jej prosím zajistěte sama. Naličte se raději o něco více než jste zvyklá, ateliérová světla velkou část líčení pohltí a budete tedy vypadat méně nalíčená, než ve skutečnosti jste. Nezapomeňte výraznou rtěnku, klidně i výrazněji nalakované nehty (ať zvolíte jakoukoliv barvu, lak by měl být vždy neoloupaný). Nedokonalosti pleti je fajn lehce zamaskovat make-upem nebo korektorkou, následně při retuších doladím zbytek. 😉

Na cestu

Na cestu ke mně si prosím oblečte co nejvolnější spodní prádlo a oblečení včetně ponožek kvůli otlakům, které většinou za dobu focení nestačí zmizet a složitě se pak retušují. Pro vláčnější vzhled pokožky se můžete před cestou ke mně natřít krémem (s výjimkou obličeje!), raději ale méně mastným kvůli odleskům. Chloupky si oholte všude, kde je předpoklad, že by mohly na fotkách kazit dojem.

Na focení přijďte s dobrou náladou, beze strachu a s otevřenou myslí. Vím, že odhalovat se před cizím člověkem nemusí být jednoduché, ale čím více se uvolníte, osmělíte a zkusíte si to užít, tím lepší fotky vzniknou a tím větší radost jimi uděláte.

Retuše

Na fotkách provádím retuše nedokonalostí pleti (akné, vyhlazení pleti), úpravy barev, kontrastů, sytosti. Zásadní retuše proporcí postavy neprovádím. Na fotkách byste i po provedení retuší měla být stále vy, proto charakteristické znaky jako jsou pihy nebo mateřská znaménka neretušuji (pochopitelně s výjimkou výslovného přání klientek).

Soukromí

Občas se mě slečny/dámy/paní ptají, jestli jejich fotky zveřejním. Fotky z žádného focení NIKDY! nezveřejňuji bez výslovného souhlasu klientů. Proto u mě ani většinou ukázky z podobných focení nenajdete a pokud, tak zveřejňuji pouze méně odvážné fotografie a výhradně s výslovným svolením klientek. To, co na mých stránkách vidíte, považujte za inspiraci. S většinou slečen, které si můžete prohlédnout v mé portfoliu, jsme v rámci focení nafotily i mnohem odvážnější fotky, které ale jsou ale určené pouze pro jedny oči, nikoli pro návštěvníky mých stránek. Stejně tak budu přistupovat i k vašemu focení a vždy zveřejním pouze to, na čem se spolu předem domluvíme a v čase, na kterém se domluvíme (fotky, které mají posloužit jako dárek samozřejmě ze všeho nejdříve uvidí obdarovaný).

Ceník glamour/boudoir/aktů platný od 1.1.2019

• Balíček Mini … 1600,-

8 profesionálně upravených fotografií v barevné a černobílé verzi na online úložišti.

• Balíček Standard 2000,-

10 profesionálně upravených fotografií v barevné a černobílé verzi na online úložišti.

• Balíček Maxi …2300,-

12 profesionálně upravených fotografií v barevné a černobílé verzi na online úložišti.

Další upravené fotografie nad rámec balíčku – 220 Kč/kus. Tisk na vyžádání za příplatek.